Ana SayfaİspanyaMadrid Gezi RehberiMadrid'de Nerede Kalınır ? & En Popüler 8 Semt Ve Oteller

Madrid’de Nerede Kalınır ? & En Popüler 8 Semt Ve Oteller

-

İspanya’nın başkenti ve moda şehirlerinden biri olan Madrid, Avrupa’nın birçok şehrine nazaran biraz daha pahalı olabiliyor, özellikle konaklama ve alışveriş konusunda. Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en iyi semt bütçenize, şehri ne amaçla ziyaret ettiğinize ve şehirdeki sürenize göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden herkes için en iyi bölgeyi bulmak pek kolay olmuyor diyebilirim. Tabii tüm aksiyonun ortasında olmak ve birçok turistik yere yürüyerek gitmek için tercih edilebilecek en iyi yer Centro (Şehir merkezi). Fakat bu bölgedeki otellerin diğer bölgelere nazaran biraz daha pahalı olduğunu da unutmamak gerek.

Madrid’in şehir merkezi, çoğu kompakt ve yürünebilir olan birkaç farklı mahalleden oluşur. Turistik çekim merkezlerinin büyük bir bölümü de birbirine yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani Madrid turu için şehir merkezinin tam kalbinde konaklamanıza gerek kalmayabilir, çünkü merkez dışındaki bölgelerden de yürüyerek turistik noktalara gidebilirsiniz.

Madrid’in en iyi otellerinin çoğu Retiro parkı, sanat müzeleri ve tarihi Centro çevresinde yer alırken, Salamanca’da ve şehir merkezinin kuzeyindeki diğer bölgelerde de şehrin en iyi ve en popüler otellerinden bazılarını bulabilirsiniz.

Madrid’de Nerede Kalınır ? / En Güzel Semtler ve Otel Tavsiyeleri

 

Madrid’in en popüler ve en merkezi bölgesi ; Centro (Madrid Şehir Merkezi)

Gezip görülecek yerlere yakın olmak için tercih edilebilecek en iyi bölge ; Centro ve Retiro

Madrid gece hayatı için en iyi bölge ; Malasana ve Chueca

Madrid’in en ucuz otellerini, restoranlarını ve cafelerini bulabileceğiniz yer ; Lavapies

Madrid’de ailece kalınacak en iyi bölge ; Huertas

Ultra Lüks bir konaklama için en iyi bölge ; Salamanca

Centro (Şehir merkezi) bölgesine en iyi alternatif bölge ; La Latina & Austrias

1.Centro (Madrid Şehir Merkezi)

(Puerta del Sol ve Gran Via Alışveriş Caddesi’ne en yakın olabileceğiniz yer)

Madrid Otel Tavsiyeleri
Centro (Madrid Şehir Merkezi) – kaynak ; flickr / Kirk K

Puerta del Sol Meydanı, Madrid’in tam kalbinin attığı yer olarak bilinir. Buradan şehirdeki tarihi ve turistik cazibe merkezlerinin büyük bir bölümüne yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Meydan, turistlerin ve yerel halkın çevredeki sokaklardaki çok sayıda mağaza, restoran ve bara gitmeden önce buluştuğu bir kavşak noktasıdır. Madrid turunuza buradan başlayacak olursanız, şehirdeki turistik yerleri çok kısa sürede görebilirsiniz. Fakat bu meydan çevresindeki otellerin, şehirdeki en pahalı konaklama birimleri olduğunu da unutmamak gerek.

Puerta del Sol Meydanı’ndan uzaklaştıkça otel fiyatları biraz daha ucuzluyor, bu yüzden tam meydanda veya yakınında yer alan oteller yerine meydana 5-10 dakika yürüme mesafesindeki otelleri tercih etmeyi de düşünebilirsiniz.

Yine Madrid şehir merkezinin kalbinin attığı yerlerden olan ve Madrid’de gezilecek yerler listesinin en önemli ve en ünlü çekim merkezi olan Plaza Mayor, Puerta del Sol Meydanı’nın hemen güneyinde yer alıyor.

Centro bölgesi batıda Madrid Kraliyet Sarayı ve Katedral ile çevriliyken kuzey sınırında Madrid’in en ünlü alışveriş caddesi olan Gran Via Caddesi bulunur.

Plaza Mayor yakınlarındaki oteller de Centro bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Zaten Puerta del Sol ile Plaza Mayor arası çok uzak değil.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Madrid’in tam kalbinin attığı yerde olmak istiyorsanız
 • Madrid’in en ünlü turistik yerleri olan Plaza Mayor, Puerta del Sol Meydanı ve Gran Via Caddesi’ne bir taş atımı uzaklıkta olmak istiyorsanız
 • Otel konusunda şehrin en fazla seçeneğine sahip bölgesinde olmak istiyorsanız
 • Madrid’in en ünlü ve en iyi restoranlarına, cafelerine ve barlarına yakın bir konumda olmak istiyorsanız
 • Yoğun turist trafiğini dert etmiyorsanız
 • Geniş bir bütçeyle seyahat ediyorsanız (Bu bölgede ucuz otel bulmak çok da kolay olmuyor)

CENTRO BÖLGESİNDEKİ ÖNEMLİ TURİSTİK YERLER ;

Madrid şehir merkezi, Puerta del Sol Meydanı, Plaza Mayor ve Gran Via Caddesi’nin yanı sıra, Mercado San Miguel, Almudena Katedrali, San Fernando Güzel Sanatlar Kraliyet Akademisi (Real Academia de Bellas Artes de San Fernando), Metropolis Binası ve Kraliyet Sarayı’na da ev sahipliği yapıyor.

En Popüler Madrid Şehir Merkezi Otelleri

Vincci Centrum

Madrid şehir merkezindeki tüm otellere göz atmak için tıklayın ; Booking.com

2.Malasana

(Gece hayatı ve merkezi konumuyla öne çıkıyor)

Madrid de nerede kalınmalı

70’lerin sonlarında ve 80’ler boyunca Malasana, rock müzik, cinsel özgürlük ve yasadışı madde kullanımına yönelik deneysel La Movida Madrileña hareketiyle tanınıyormuş. Bugün ise, bambaşka bir yer haline gelmiş olan Malasana, Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en popüler bölgelerden bir tanesi.

Sokak sanatıyla da adından söz ettiren Malasana’da en fazla göreceğiniz şeylerden biri Grafitiler oluyor. Ayrıca bu bölge, Madrid gece hayatının en canlı bölgelerinden biri olarak biliniyor. Çok sayıda bara, cafeye, restorana ve gece kulübüne ev sahipliği yapan bölge, şehir merkezine nazaran daha ekonomik bir konaklama sunuyor.

Malasana’da görülecek pek fazla şey yok, ancak Madrid şehir merkezinin kuzeyine 10-15 dakika yürüme mesafesinde olduğundan merkezdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne buradan yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz.

Madrid’de gece hayatı için planınız yoksa dahi burada konaklamayı düşünebilirsiniz. Çünkü bu bölge hem merkeze nazaran daha ucuz hem de turistik yerlerin çoğuna yürüme mesafesinde.

Malasana, Madrid’in açık ara en havalı mahallesi. Son yıllarda yenilenen ve gençleşen bölge, şimdi havalı butikler, rustik barlar, vintage mağazalar ve çok sayıda restoranla dolu.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Madrid şehir merkezine yakın olmak istiyor, ama tam merkezde olmak istemiyorsanız
 • Geceleri de dışarı çıkmayı planlıyorsanız
 • Şehir merkezine nazaran biraz daha uygun konaklama birimlerini arıyorsanız
 • Gran Via Caddesi’ne çok yakın bir yerde olmak istiyorsanız (Bu bölgedeki otellerin büyük bir bölümü ünlü Gran Via Caddesi’ne 5-10 dakika yürüme mesafesinde)
 • Daha az turist kalabalığı olan bir yerde olmak istiyorsanız
 • Şehrin geri kalanına en iyi bağlantıya sahip bölgelerden birinde olmak istiyorsanız

NOT ; Malasana daha çok gece hayatıyla öne çıkan bir bölge olabilir, fakat bölge hem aileler hem de çiftler için de kalınacak en popüler ve en iyi bölgelerden biri.

En Popüler Malasana Konaklama Birimleri

Madridde nerede kalmalı
Roisa Centro

Malasana bölgesindeki tüm konaklama birimlerine göz atmak için tıklayın ; Booking.com

3.Lavapies

Madrid otel tavsiyeleri
Lavapies

(Madrid’de en ucuz bölge. Hem yeme içme hem de konaklama birimleri şehrin geri kalanına nazaran burada daha uygun fiyatlı)

Geleneksel tavernaların yanı sıra Hint, Orta Doğu, Afrika ve diğer ulusal restoran ve dükkanları bulabileceğiniz çok kültürlü Lavapies bölgesi, Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en ucuz semt.

La Latina ve Huertas arasında sıkışmış ve hem Centro’ya hem de Retiro’nun sanat müzelerine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Lavapies, ayrıca şehirdeki en hareketli bölgelerden bir tanesi. Malasana kadar olmasa da burada da gece hayatı için birçok canlı ve kaliteli mekan bulabilirsiniz.

Göçmen bölgesi olarak da bilinen Lavapies, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışabileceğiniz en iyi yer.

Çok sayıda farklı ve uygun fiyatlı konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Lavapies, düşük bütçeli bir Madrid gezisi için kalınacak en iyi yer diyebilirim.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Madrid’in en ucuz otellerini arıyorsanız (Bu bölgede de 4 yıldızlı lüks oteller var, ancak şehir merkezine nazaran daha uygun fiyatlara)
 • Madrid’in çok kültürlü bölgesinde olmak istiyorsanız
 • Şehir merkezindeki ve diğer bölgelerdeki turistik yerlere 25-30 dakika yürüme mesafesinde olmayı dert etmiyorsanız
 • Uygun fiyatlı bar, restoran ve cafeler arıyorsanız

En Popüler Lavapies Otelleri

Tryp Madrid Atocha Hotel

4.La Latina & Austrias

(Şehir merkezine alternatif en iyi bölge – Gezip görülecek simge yapılara çok yakın)

Madrid de nerede kalınmalı blog
La Latina & Austrias – kaynak ; flickr / enrique_ballarin

La Latina ve Madrid de Los Austrias, her ikisi de eşit derecede çekici, son derece yürünebilir ve Gran Via’ya 10-15 dakika yürüme mesafesinde merkezi bir konumda bulunuyor.

Austrias bölgesi aslında Madrid’in tarihi mahallelerinden biri ve şehrin kalbinin attığı yerlerden biri olan Plaza Mayor adlı meydan çevresinde oluşturulmuş.

Centro’nun güneyine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan La Latina’nın başlıca çekiciliği, şehrin en eskilerinden olan güzel mimarisi ve canlı gece hayatıdır. Ayrıca şehrin en büyük bit pazarı olan El Rastro da tam olarak burada bulunuyor.

Asıl adı Madrid de los Austrias olan Austrias bölgesinin, büyük bir kısmı Habsburglar tarafından inşa edilmiş. Bu yüzden de bölge ‘Avusturya Madrid’ olarak biliniyor.

Bu bölge Madrid’in en çok rezervasyon alan otellerinin bulunduğu yer. Yani en az şehir merkezi kadar popüler bir bölge diyebilirim. Eğer şehir merkezinin turist trafiğinden uzakta ama Madrid’de gezilecek yerler arasında popüler olan simge yapılara yakın olmak istiyorsanız, Austrias & La Latina, Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevap olacaktır.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Madrid’in en ünlü meydanlarından biri olan Plaza Mayor çevresinde olmak istiyorsanız
 • Şehir merkezine ve turistik yerlere yürüme mesafesinde olmak istiyor, fakat Centro bölgesinde konaklamak istemiyorsanız
 • Madrid şehir merkezine en iyi alternatif olabilecek bir yer arıyorsanız
 • Cafe, restoran, otel ve bar konusunda zengin şehrin en popüler bölgesinde olmak istiyorsanız

AUSTRİAS BÖLGESİNDE GÖRÜLECEK ÖNEMLİ TURİSTİK YERLER ;

Cuchilleros Kemeri, Almudena Katedrali, San Gines Kütüphanesi, San Miguel Pazarı, Madrid Kraliyet Sarayı, Plaza Mayor, Plaza de Espana, Plaza de Oriente, Sabatini Bahçeleri, Kraliyet Tiyatrosu, Ulusal Dekoratif Sanatlar Müzesi, St. Michael Bazilikası ve Plaza de la Villa.

NOT ; Bu bölgedeki otellerin hemen hepsi, şehir merkezine ya birkaç adım uzaklıkta ya da kısmen merkez sınırları içerisinde yer alıyor. Şehrin en popüler bölgesi olsa da, otel fiyatlarının burada şehir merkezinden çok farklı olmayacağını unutmayın.

En Popüler Austrias Otelleri

Francisco I

Austrias bölgesindeki tüm konaklama birimlerine göz atmak için tıklayın ; Booking.com

5.Huertas / Barrio de Las Letras

Madrid de nerede kalmalı
Huertas / Barrio de Las Letras – kaynak ; flickr / mattia_panciroli

Barrio de Las Letras olarak da bilinen Huertas bölgesi, Madrid şehir merkezi ve Retiro bölgesi arasında güzel bir konumda yer alıyor.

Huertas bölgesinin Calle Leon ve Calle Huertas adı verilen iki bölümü var. Calle Huertas, baştan sona birbirinden canlı ve popüler barlarla doluyken, Calle Leon bağımsız dükkanlar ve hediyelik eşya mağazalarıyla dolu. Huertas bölgesinin bu iki kısmı da, Madrid’de kalınacak en ideal yerler.

Quevado, Lope de Vega ve Cervantes gibi birçok önemli İspanyol yazarın yaşadığı güzel bir semt olan Huertas’ta her bütçeye ve zevke uygun bir oteli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bölge daha çok 2-3 yıldızlı otellerle dolu olsa da, 4-5 yıldızlı ultra lüks otelleri de burada bulmak mümkün.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Turist trafiğinden uzakta ama şehir merkezine ve Gran Via Caddesi’ne yakın bir yerde (1 km) olmak istiyorsanız
 • Şehir merkezine alternatif bir bölge arıyorsanız
 • Ailece Madrid’i ziyaret ediyorsanız
 • Turistik yerlere 30-40 dakika yürümeyi dert etmiyorsanız
 • Centro ve Malasana bölgesine nazaran daha ekonomik bir yer arıyorsanız

Not ; Huertas bölgesinin bazı bölümleri, Madrid’in en ucuz konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Lavapies’i de içeriyor. Ayrıca bu iki bölge birbirine kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Huertas Otel Tavsiyeleri

NH Collection Madrid Palacio de Tepa

Huertas bölgesindeki tüm otellere göz atmak için tıklayın ; Booking.com

6.Retiro

Retiro – kaynak ; flickr / delaina_haslam

En az Madrid şehir merkezi kadar popüler olan Retiro, merkeze nazaran biraz daha uygun fiyatlı otellere ev sahipliği yapmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca Madrid’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan Reina Sofia Müzesi ve Prado Müzesi gibi turistik yerler de bu bölgede bulunuyor.

Retiro Parkı yakınlarındaki oteller hem fiyat hem de konum bakımından Madrid’deki en iyi oteller arasında yer alıyor. Retiro Parkı yakınlarındaki otellerde konaklayacak olursanız çoğu turistik yere yakın olursunuz.

Bu bölgedeki otellerin büyük bir bölümünden şehir merkezinde yer alan Puerta del Sol ve Plaza Mayor gibi turistik noktalara da yürüyerek gidebilirsiniz. Yürümek istemezseniz de bölgedeki metroları kullanarak 3-5 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.

Madrid’in en tanınmış ve en popüler parkının yanı sıra Retiro, şehrin en önemli üç sanat müzesi olan ‘Altın Üçgen’e ev sahipliği yapmasıyla da ünlü.

En Popüler Retiro Otelleri

NH Madrid Atocha

Retiro’daki tüm otellere göz atmak için tıklayın ; Booking.com

7.Chueca

Madrid de nerede kalınır
Chueca

Hem Malasana’dan hem de Centro’daki Gran Via’dan kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Chueca, günün her saati hareketli bölgelerden biri. En az Malasana bölgesi kadar popüler bir gece hayatı deneyimi sunan bu bölge de, Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en popüler semtlerden biri.

Madrid’in LGBT dostu bir bölümü olarak da bilinen Chueca, sabahlara kadar açık olan barları ve diğer eğlence mekanlarıyla öne çıkıyor. Madrid gezilecek yerler listesindeki simge yapılara da çok uzak olmayan bu bölge çok sayıda 3-4 yıldızlı otele ev sahipliği yapıyor. Tabii 1-2 yıldızlı bütçeli otelleri de bu bölgede bulabilirsiniz.

Chueca, Malasana’nın hemen yanında yer alır ve muhteşem yemek mekanları, barlar, kafeler ve tabii ki sayısız kulüple dolu. Bu da Chueca’yı Madrid’de gece hayatı için kalınacak en iyi bölge yapıyor.

Chueca bölgesinden yürüyerek şehirdeki önemli simge yapıların büyük bir bölümüne gidebilirsiniz. Yürüyerek gidemeyeceğiniz yerlere de bölgedeki metro veya diğer toplu taşıma duraklarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Chueca Otel Tavsiyeleri

Room Mate Oscar

Chueca bölgesineki tüm otellere göz atmak için tıklayın ; Booking.com

8.Salamanca

Madrid de nerede konaklanır
Salamanca – kaynak ; flickr / ccsmith85

Salamanca, Madrid’de konaklama için en çok tercih edilen semtlerden biri olsa da bu bölgenin Madrid’in en lüks yeri olduğunu unutmamak gerek. Burası, şehir merkezinden bile daha pahalı bir konaklama deneyimi sunuyor. Konaklama birimlerinin yanı sıra, restoranlar, cafeler ve barlar da bu bölgede pahalı.

Salamanca, Retiro bölgesinin hemen kuzeyinde yer alıyor ve turistik yerlere çok uzak değil.

Buradaki iki ana cadde Calle de Serrano ve Calle de Velázquez‘dir. Alışveriş tutkunuzsa, Calle de Serrano ve çevresindeki Milla de Oro (Golden Mile) boyunca uzanan butikleri kaçırmayın.

Plaza de Toros de Las Ventas adı verilen Boğa güreşi alanı da tam olarak burada bulunuyor.

Salamanca, Madrid’deki en fazla 4-5 yıldızlı lüks otele ev sahipliği yapan bölge olarak da biliniyor. Daha çok ulta lüks Madrid gezisi planlayan, konforuna düşkün turistlerin tercih ettiği bu bölge de Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilir.

Salamanca bölgesi şehir merkezinin dışında yer alıyor, fakat toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede şehirdeki gezip görülecek yerlere ve merkeze çok kısa sürede gidebilirsiniz.

En Popüler Salamanca Otel Tavsiyeleri

Madrid de nerede konaklanır
Wellington Hotel & Spa Madrid

Salamanca bölgesindeki tüm otellere göz atmak içn tıklayın ; Booking.com

En Popüler Madrid Şehir Merkezi Otelleri

Yukarıdaki bölgelere özel otel tavsiyeleri arasında aradığınız zevkte ve bütçede bir tesisi bulamadıysanız veya kararsız kaldıysanız, şehir merkezinde veya merkeze kısa bir yürüyüş mesafesinde olan Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en popüler aşağıdaki 5 otele de göz atabilirsiniz.

Hyatt Centric Gran Via Madrid

★★★★★

Hyatt Centric Gran Via Madrid

Adından da anlaşılacağı üzere, Madrid’in kalbinin attığı yerlerden biri olan Gran Via Alışveriş Caddesi‘nde yer alan bu ultra lüks otel, şehirdeki en iyi otellerden biri. Hem konum hem de fiyat/fayda oranı bakımından kendi kategorisindeki otellere nazaran biraz daha önde olan otel, şık, zarif ve geniş odalarıyla hizmet veriyor.

Gran Via metro istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesinde olan bu otelden Plaza Mayor, Puerta del Sol ve Madrid Kraliyet Sarayı gibi şehirde mutlaka görülmesi gereken turistik noktalara yürüyerek gidebilirsiniz.

 • Oteli incelemek veya güncel fiyatlara göz atmak için tıklayın ; Booking.com

Hotel Villa Real

★★★★★

Hotel Villa Real

Madrid otel tavsiyeleri içerisinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek lüks otellerden biri olan Hotel Villa Real, Sanat Üçgeni’nde yer alıyor. Madrid’in kültürel merkezinde bulunan otelden Puerta del Sol, Plaza Cibeles ve Retiro Parkı’na yürüyerek gidebiliyorsunuz. Ayrıca otel yakınında, Madrid’de görülmesi gereken yerler arasında olan Thyssen-Bornemisza Müzesi de bulunuyor. Otel ile müze arası yaklaşık 150 metre mesafede.

Daha çok çiftler tarafından tercih edilen otelin geniş aile odaları da bulunuyor. Yani her yaştan turist için Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en iyi otellerden biri.

 • Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın ; Booking.com

Intur Palacio San Martin

★★★★

Intur Palacio San Martin

Sessiz bir yaya caddesinde yer alan Intur Palacio San Martin, Puerta del Sol Meydanı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde, süper merkezi bir konumda bulunuyor ve Madrid otelleri arasında en çok rezervasyon alan tesislerden biri.

Gran Via Caddesi otele 200 metre, El Corte Inglés Alışveriş Merkezi ise yalnızca 20 metre uzaklıktadır. Intur Palacio’ya birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde 3 metro istasyonu vardır.

 • Oteli incelemek veya güncel fiyatlara göz atmak için tıklayın ; Booking.com

Rincón de Gran Via

★★★ (Konukevi)

Rincón de Gran Via

Gran Via Caddesi üzerinde, Plaza de España Metro İstasyonu’na sadece 50 metre uzaklıkta yer alan El Rincón de Gran Via, Madrid’deki en çok rezervasyon alan ve en iyi fiyata sahip 3 yıldızlı otellerden biri. Konum olarak şehrin tam kalbinde yer alan otelden, önemli simge yapıların büyük bir bölümüne yürüyerek gidebilirsiniz.

Otel etrafında çeşitli barlar, kafeler ve restoranlar bulunmaktadır. Popüler Puerta del Sol yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Almudena Katedrali ile Madrid Kraliyet Sarayı ve Bahçeleri’ne yürüyerek 10 dakikalık mesafedeki Rincón, Prado ve Reina Sofia müzelerine metroyla 4 durak uzaklıktadır.

 • Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın ; Booking.com

B&B Hotel Madrid Centro Plaza Mayor

★★

B&B Hotel Madrid Centro Plaza Mayor

B&B Hotel, 2 yıldızlı olmasına rağmen şehirdeki 3-4 yıldızlı otellerin konforunu aratmıyor. Modern ve şık odalarının yanı sıra, uygun fiyatıyla da öne çıkan bu otel, Madrid’de nerede kalınır ? sorusuna ucuz bir cevap arayanların göz atabileceği tesislerden. Konum olarak şehir merkezinde yer alan bu otelden de yürüyerek önemli çekim merkezlerine gidebilirsiniz.

 • Oteli incelemek veya güncel fiyatlara göz atmak için tıklayın ; Booking.com

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER YAZILAR

Booking.com
error: Content is protected !!