Kullanım Şartları

Yasal Uyarı ;

Gezilecekyerler-listesi.com sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır. Seyahat danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan tavsiye ve yorumlar tavsiyede bulunan ve yorum yapanların kişisel deneyimlerine dayanır. Buradaki görüşler sizlerin seyahat tercihlerinize ve kişiliğinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada bulunan bilgilere dayanılarak seyahat için karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site içindeki, gerekse site için kullanmış olduğumuz kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Gezilecekyerler-listesi yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

Telif Hakları

Gezilecekyerler-listesi.com’da yer alan hiçbir içerik GezilecekYerler-Listesi yönetimi izni olmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz veya başka bir sitede izinsiz paylaşılamaz. Kar amaçlı veya kar amacı gütmeden sitedeki hiçbir içerik yayınlanamaz ve kullanılamaz. Sitemize gelen ziyaretçiler, sitemizin telif hakları konusunda tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

Sitedeki İçeriğin Mülkiyet Hakları

Gezilecekyerler-listesi.com adlı sitenin sahibi ve koruyucusu, Gezilecekyerler-listesi yönetimidir. İnternet Sitesini kullanırken Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler gibi diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Gezilecekyerler-listesi hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.

Gizlilik

Sitemizdeki tüm hizmetlerin kullanımı Gizlilik Anlaşması‘na Tabidir.

Sosyal Medya Bağlantıları

Gezilecekyerler-listesi.com’daki içerikler ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımların tamamı, işbu Sözleşme ile koruma altındadır ve işbu Sözleşmede bulunan her bir madde, gezilecekyerler-listesi.com’un Sosyal Medya üzerinden yaptığı paylaşımlar için de geçerlilik arz etmektedir.

Kullanıcılar ve üyeler sosyal medya aracılığı ile sitedeki içerikleri paylaşacaklarsa, hiçbir değişiklik yapmadan olduğu gibi paylaşmak zorundadırlar.

İşbu Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi

Siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren, işbu Sözleşmenin bütün maddelerini tamamen okuyup, algılayıp, anladığınızı, bu koşullara istisnasız bir şekilde uyacağınızı ve bu maddelerden herhangi birine uymamanız durumunda oluşabilecek durumların ve bu durumlarla ilgili Sözleşme içerisinde yapılan açıklamaların tamamını kabul ettiğinizi resmi olarak beyan etmiş sayılacaksınız.

Gezilecekyerler-listesi.com Kullanım Şartları sözleşmesi ilgili aklınıza takılan soruları veya görüşlerinizi iletmek için iletisim@gezilecekyerler-listesi.com’a mail atabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.