Ana SayfaAlmanyaHamburg Gezi RehberiHamburg'da Nerede Kalınır ? & En Popüler 8 Semt Ve Oteller

Hamburg’da Nerede Kalınır ? & En Popüler 8 Semt Ve Oteller

Almanya’nın ikinci büyük şehri olan ve Avrupa’nın en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan Hamburg, her bütçeye ve zevke uygun konaklama birimlerini bulabileceğiniz bir şehir. Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevap, şehri kiminle ziyaret ettiğiniz, bütçeniz, gezip görülecek yerlere ne kadar yakın olmak istediğiniz veya gece hayatı planınıza göre değişebiliyor. Bu yüzden otel seçimi yapmadan önce, Hamburg’un en iyi semtleri hakkında bir fikir sahibi olmanızda yarar var.

Hamburg’da gezilecek yerler arasında popüler olan çekim merkezlerinin ve şehrin sunduğu olanakların çoğu şehir merkezinde yer alıyor olsa da, nerede kalacağınıza karar vermek için seçebileceğiniz çok sayıda farklı semtler var. Tabii, şehrin tam merkezinde konaklayarak tüm aksiyonun ortasında da olabilirsiniz, ancak merkez bölgesinin şehrin diğer semtlerine nazaran biraz daha pahalı olduğunu da unutmamak gerek.

Hamburg’un en sevilen ve en çok tercih edilen bölgeleri ; Altstadt, Neustadt ve St. Pauli’dir. Fakat bu bölgelerdeki oteller yüksek sezonda çok çabuk tükendiği için erken rezervasyon yaptırmadığınızda, bütçenize ve zevkinize uygun bir konaklama birimini bulmak pek kolay olmayabiliyor. Hamburg’un kalbi Altstadt ve şehirdeki çoğu cazibe merkezi burada. Bu bölgede konaklamasanız bile buraya yakın mahallelerde otel tercihi yaptığınızdan emin olun deriz.

Hamburg’da Nerede Kalınır ? & En Popüler Semtler ve Otel Tavsiyeleri

Hamburg’un en önemli cazibe merkezlerine yakın ve tüm aksiyonun ortasında olmak için kalınacak en iyi bölge ; Altstadt (Hamburg Şehir Merkezi – Eski Kent) ⇒ The Cloud One Hamburg-Kontorhaus – 4 yıldız

Eski Kent bölgesine alternatif olacak, daha ekonomik konaklama birimlerini bulabileceğiniz bölge ; Neustadt (Hamburg Şehir Merkezi – Yeni Kent) ⇒ Hotel Hafentor – 3 yıldız

Hamburg’un en ucuz otellerini ve en uygun fiyatlı 4-5 yıldızlı lüks otellerini bulabileceğiniz bölge ; St Georg ⇒ Best Western Plus Hotel St. Raphael – 4 Yıldız

Hamburg gece hayatı için plan yapan turistlerin en popüler bölgesi ; St Pauli ⇒ ibis Hotel Hamburg St. Pauli Messe – 2 yıldız

Hem merkezi ve yeni hem de şehrin tamamına güzel bağlantılara sahip olan en popüler bölge ; Hafencity

Tarihi yapılar ve alışveriş olanaklarıyla çevrili en iyi ve en merkezi bölge ; Altona

1.Altstadt

(Hamburg Şehir Merkezi – Eski Kent – Hamburg’un Kalbi)

Hamburg Otel Tavsiyeleri
Altstadt – kaynak ; flickr / David Mckelvey

Hamburg’un eski şehir kısmı, tarih ve ikonik mekanlarla dolup taşan bir yer. Burada konaklayacak olursanız şehirdeki hemen her yere çok yakın olacaksınız. Cafe, restoran, bar, mağaza ve otel konusunda şehrin en bol seçenekli yeri olan Altstadt, şehrin diğer semtlerine nazaran biraz daha pahalı. Ancak hemen her bütçeye uygun bir konaklama birimini bu bölgede bulabilirsiniz.

Hamburg’un eski kenti ayrıca şehirdeki en iyi alışveriş bölgelerinden biri. Bölgedeki Mönckebergstrasse ve Spitalerstraße gibi güzel caddeler, çok çeşitli mağazalarla çevrili. Ayrıca Hamburg’dan ne alınır ? sorusuna çok özel bir hediyelik arıyorsanız, buradaki hediyelik eşya dükkanlarında aradığınızı fazlasıyla bulabilirsiniz.

Şehir merkezi, şehrin en iyi ve en pahalı otellerinden bazılarını içeren Binnenalster gölünün çevresini kapsıyor. Hamburg şehir merkezindeki diğer alanlar arasında merkez tren istasyonunu çevreleyen alan ile Mönckebergstrasse ve Gänsemarkt çevresindeki alışveriş caddeleri yer alır. Bu çevredeki oteller de şehrin en iyileri ve en lüks otelleri arasında geliyor.

Bütçeniz kısıtlıysa ve yine de Hamburg şehir merkezinin kalbi olan Altstadt’ta konaklamak istiyorsanız, bölgedeki turistik yerlerin hemen yanındaki oteller yerine, bu turistik noktalara 5-10 dakika yürüme mesafesinde olan 2-3 yıldızlı otellere göz atabilirsiniz.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Hamburg’un tam kalbinde olmak istiyorsanız
 • Şehrin öne çıkan gezip görülecek yerlerine yürüyerek gitmek istiyorsanız
 • Lüks otellerde konaklamayı planlıyorsanız
 • Otel, kafe, restoran ve alışveriş konusunda bol seçeneğim olsun diyorsanız
 • Geceleri sessiz olan bir yer arıyorsanız (Altstadt, şehrin kalbi olmasına rağmen, gece hayatı için tercih edilebilecek bir yer değil)
 • Şehrin geri kalanına çok iyi bağlantılara sahip bir yerde kalmak istiyorsanız

ALTSTADT’TA GEZİLECEK YERLER

Hamburg Belediye Binası, Kunsthalle Hamburg, St. Nikolai Anıtı, Jungfernstieg ve St. Michael Kilisesi gibi şehrin en önemli turistik yerleri bu bölgede bulunuyor. Ayrıca diğer turistik cazibe merkezlerinin büyük bir bölümüne 20-30 dakikada yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz.

En Popüler Hamburg Şehir Merkezi Otelleri

Sir Nikolai Hotel Hamburg
Sir Nikolai Hotel

2.Neustadt

(Hamburg Şehir Merkezi – Yeni Şehir)

Hamburg da nerede kalmalı
Neustadt – kaynak ; flickr / aleksandr_zykov

Eğer Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak şehir merkezini tercih etmeyi planlıyor, 2-3 yıldızlı bütçeli oteller veya biraz daha uygun fiyatlı 4-5 yıldızlı oteller arıyorsanız, Neustadt bölgesine bakabilirsiniz.

Altstadt ile Neustadt arasında fiyat ve konum bakımından çok büyük bir fark bulunmuyor. Yani Altstadt’ta olduğu gibi buradan da Hamburg’un en önemli cazibe merkezlerine kısa sürede gidebiliyorsunuz. İki bölge komşu olduğundan, Neustadt’ta konaklayarak da Altstadt bölgesinin olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Birçok yönden Neustadt, popülerlik söz konusu olduğunda Altstadt’ın biraz gerisinde kalıyor. Ancak öne çıktığı bir alan var, o da alışveriş.

Neuer Wall pasajı, Hamburg’un Beverly Hills’deki efsanevi Rodeo Drive’a cevabı olan lüks bir alışveriş caddesi. Sonra şehrin en önemli bulvarı Jungfernstieg var. Bu iki nokta da, bütçeniz ne olursa olsun, Hamburg’da alışveriş yapmak için en ideal yerler.

Uygun fiyatlı oteller söz konusu olduğunda Neustadt, Altstadt’a nazaran biraz daha öne çıkıyor. Çünkü bu bölgede birçok 2 ve 3 yıldızlı otel ve daire var.

Neustadt bölgesi de, lüks semtler arasında yer alır. Buradaki otellerin çoğu, şehrin geneline göre pahalıdır. Ancak merkezde konaklamak istiyorsanız ve 2-3 yıldızlı otel seçeneğim fazla olsun diyorsanız Altstadt yerine bu bölgeye göz atın derim.

Not ; İster Altstadt ister Neustadt bölgesinde konaklayın, iki bölgede de şehrin hemen her yerine çok yakın olursunuz. İki bölge de lüks, canlı ve çok sayıda kafe, restoran ve alışveriş seçeneğine sahip.

En Popüler Neustadt (Yeni Şehir) Otelleri

SIDE Design Hotel Hamburg
SIDE Design Hotel Hamburg

3.St-Georg

(Hamburg’un en ucuz otellerine sahip olmasıyla öne çıkıyor)

Hamburg Otel Tavsiyeleri
St-Georg – kaynak ; flickr / Hans Permana

Hamburg şehir merkezinin hemen kuzeyinde yer alan St Georg bölgesi, Hamburg’un en ucuz otellerini ve diğer konaklama birimlerini bulabileceğiniz oldukça popüler bir semt. Daha çok sırt çantalı gezginlerin tercih ettiği bu bölge, Altstadt ve Neustadt bölgelerine yakın olmasıyla da dikkat çekiyor.

Alster gölünün kıyısında yer alan bu bölge, şehrin en iyi manzaralarını seyredebileceğiniz yerlerden.

Hamburg Hauptbahnhof tren istasyonu ve Hamburg Merkez Otogarı da burada bulunuyor.

Hamburg’un bu bölümü, bölgenin güneyindeki Steindamm çevresinde toplanmış LGBT (Eşcinsel) topluluğuyla da tanınır.

Bağımsız tasarım mağazaları, stüdyolar ve havalı barlar içeren St Georg bölgesinde 2-3 yıldızlı otellerden 4-5 yıldızlı lüks otellere kadar birçok farklı seçenek var. Bu bölgedeki lüks oteller, Alstadt ve Neustadt bölgesine nazaran biraz daha uygun oluyor.

Kültürel açıdan çeşitliliğe sahip bu mahallede, dükkan sahipleri ve restorancılar genellikle Türk, İran, Hindistan ve Afganistan göçmenlerinden oluşuyor.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Hamburg’un en ucuz semtinde konaklamak istiyorsanız
 • Eşcinsel topluluğu ve yoğun göçmen nüfusuyla aranız iyiyse
 • Şehir merkezinin tam ortasında değil de, kenarında olmak istiyorsanız
 • Gezilecek yerlere çok çabuk ulaşmak istiyorsanız
 • Hamburg’un büyük bir bölümünü yürüyerek keşfetmeyi planlıyorsanız

En Popüler St Georg Otelleri

Hamburg Otel Fiyatları
Best Western Plus Hotel St. Raphael

NOT ; Bu bölgede 90€’nun altına kadar otel veya diğer konaklama birimleri bulabilirsiniz. Fakat bu tesislerin çoğu hem konuk değerlendirme puanı düşük hem de modernlik ve rahatlık konusunda beklentinizi karşılayamayabilecek tesislerden oluşuyor.

4.St Pauli

(Hamburg Gece Hayatı için en iyi bölge)

Hamburgda nerede kalınır
St Pauli – kaynak ; flickr / Mind Surfer

Elbe Nehri’nin sağ kıyısında bulunan St Pauli, gece hayatı için Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en popüler bölge. Ünlü red light district olarak bilinen kırmızı ışık bölgesiyle tanınan bu semtte, şehrin en iyi ve en popüler barlarını ve gece kulüplerini de bulabilirsiniz.

Bölge aynı zamanda Hamburg’un “Chinatown” bölgesinin de yeridir. Birçok Asyalı insana ev sahipliği yapan, doğu mutfağı veya ürünleri arayanlara hitap eden çok sayıda mağaza ve restoran var.

St Pauli bölgesi, şehir merkezine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Bu bölgenin birçok bölümünden merkeze yürüyerek gidemezsiniz (40-50 dakika yürümeniz gerekir) ancak metro veya tramvaylarla kısa sürede merkeze ulaşabilirsiniz.

St Pauli bölgesinde otel fiyatları, şehir merkezine ve Hafencity’e nazaran biraz daha uygun, ayrıca bu bölgede çok sayıda hostel seçeneği de var. Eğer Hamburg’da hostelde kalmayı planlıyorsanız, buradaki hostellerin şehirdeki en popüler tesisler olduğunu unutmayın.

BURADA KALIN, EĞER ;

 • Tüm fiyat aralıklarında çok sayıda otel seçeneğine sahip olmak istiyorsanız
 • Hamburg gece hayatı için bir planınız varsa
 • Red Light District’e ve Chinatown’a (Çin Mahallesi) yakın olmak istiyorsanız
 • Şehir merkezine yürüyerek 40-50 dakikada gitmeyi dert etmiyorsanız
 • Hamburg’un en iyi toplu taşıma ağına sahip yerinde kalmak istiyorsanız
 • Biraz gürültülü ve kalabalık bir semtte konaklamayı dert etmiyorsanız

ST PAULİ’DE GÖRÜLECEK YERLER

Reeperbahn adı verilen caddeyle ünlü olan St Pauli’de, St. Pauli Tiyatrosu, Planten un Blomen, Elbe Tüneli, Panoptikum Balmumu Müzesi ve Bismarck Anıtı’nı da görebilirsiniz.

En Popüler St Pauli Otelleri

Empire Riverside Hotel Hamburg
Empire Riverside Hotel

5.Hafencity

(Hamburg’un en yeni semti ve şehrin kartpostallık bölümü)

Hamburgda nerede kalmalı
Hafencity – kaynak ; flickr / zczillinger

Hamburg şehir merkezinin güneyinde merkezi sayılabilecek bir yer olan Hafencity de, şehirdeki en popüler konaklama bölgelerinden biri. Kentin eski limanı, şimdi bir kentsel dönüşüm projesi olarak kabul ediliyor ve her geçen gün popülaritesi artan semtlerden biri.

Eski limana ev sahipliği yapan bu bölgede de şehrin önde gelen barlarından, restoranlarından ve cafelerinden bazılarını bulabiliyorsunuz, hem de şehir merkezine nazaran biraz daha uygun fiyata.

Bölgedeki diğer önemli cazibe merkezi mimarisiyle büyüleyen Elbphilharmonie’dir. İlk olarak 2017 yılında açılan, tüm dünyanın en büyük konser salonlarından biri. Hem konser izlemek, hem de mimarisini incelemek için görülmesi gereken en önemli cazibe merkezlerinden biri.

Nehir manzarasıyla sevilen Hafencity, Hamburg’un en şık, en modern ve en havalı 4-5 yıldızlı otellerini uygun fiyata bulabileceğiniz yer. Eğer Hamburg’da lüks bir otelde konaklamayı planlıyor ve şehir merkezinin biraz dışında olmayı dert etmiyorsanız Hafencity’de yer alan lüks otellere mutlaka göz atın derim, özellikle 3-4 ay öncesinden erken rezervasyon yapmayı planlıyorsanız.

2008 yılında kurulmuş olan, henüz yeni sayılabilecek bir semt olan Hafencity, Hamburg gezinizde mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri. Bu bölgede konaklamasanız dahi burayı gezilecek yerler listenize mutlaka ekleyin derim.

HAFENCİTY’DE GÖRÜLECEK YERLER

Speicherstadt, Elbphilharmonie, Uluslararası Denizcilik Müzesi, Miniatur Wunderland ve PROTOTYPE Otomobil Müzesi.

Hafencity Otel Tavsiyeleri

The Westin Hamburg
The Westin Hamburg

6.Altona

(Altona Altstadt ve Altona Nord olarak 2 bölgeye ayrılır)

Hamburg da nerede kalınır
Altona – kaynak ; flickr / Txmx 2

Tamamen tarih ve yeşil alanlarla ilgili bir semt olan Altona, ailece Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en iyi bölgelerden biri. Şehir merkezinin hemen dışında yer alan bu bölgeden Altstadt ve St Pauli gibi diğer semtlere de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Restoranlar, cafeler, barlar ve dükkanlarla dolu olan semtte, birçok geleneksel pazar da bulunuyor. Daha çok dairede konaklamak isteyen ailelerin tercih ettiği bir bölge olarak biliniyor olsa da, bu bölgede de çok sayıda otel seçeneği bulunuyor.

Muhteşem bir liman manzarasına sahip balkonuyla da ünlü olan bu semt, ayrıca şehir merkezine nazaran daha ekonomik konaklama birimlerine ev sahipliği yapıyor.

Kaliteli restoranları, barları ve şık mağazaları ile bir mahalleden çok soylu bir köy gibi, aynı zamanda kullanışlı bir yerel tren istasyonuna sahip.

Altona Otel Tavsiyeleri

prizeotel Hamburg-St.Pauli
prizeotel Hamburg-St.PauliBooking.com

Hamburg’da Nerede Kalınır ? sorusuna cevap olabilecek alternatif bölgeler

Yukarıdaki 6 bölge arasında Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna aradığınız cevabı bulamadıysanız ya da alternatif bir bölge arıyorsanız aşağıdaki 2 bölgeye de göz atabilirsiniz. Bu bölgeler, kısa süreli Hamburg’a ziyaret edenler arasında çok popüler olmasa da, 4-5 gün gibi uzun bir süre Hamburg’da konaklamayı planlayanların konaklama için tercih edebileceği yerler arasında.

7.Wandsbek

Wandsbek Bölgesi Hamburg
Wandsbek – kaynak ; Staro1 / Wikimedia.org

Dış Alster Gölü’nün kenarında yer alan ve bir yerleşim yeri olan Wandsbek bölgesinde de çok farklı konaklama birimleri bulabilirsiniz. Kuzeyde, nehir yeşil parklarla ve daha ileride doğa koruma alanları ve şehrin en eski ormanı Wohldorfer Wald ile çevrilidir. Hamburg halkının daha çok akşam yürüyüşleri için tercih ettiği bu açık alanlar özellikle ailece Hamburg’a seyahat eden turistlere hitap ediyor.

Şehrin en büyük alışveriş kompleksi olan Alstertal-Einkaufzentrum da tam olarak bu bölgede bulunuyor.

Wandsbek, biraz şehir dışında olduğundan ve bir yerleşim yeri olduğundan otel fiyatları bu bölgede çok daha uygun. Ayrıca tren istasyonuna ev sahipliği yaptığından dolayı şehir merkezine ve turistik yerlere de buradan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

8.Eppendorf

Eppendorf Bölgesi Hamburg

Eppendorf, çok sayıda yeşil alana ev sahipliği yapan Hamburg’un en lüks semtlerinden biri. Hayn’s Park, bölgenin ana cazibe merkezlerinden.

Art Nouveau binalarıyla da ilgi gören bu bölge, Isemarkt adı verilen Avrupa’nın en uzun çiftçi pazarına da ev sahipliği yapıyor. Altstadt kadar popüler bir konaklama bölgesi olmadığından dolayı da otel fiyatları burada biraz daha uygun. Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna alternatif ucuz bir bölge arıyorsanız Eppendorf’a da göz atmayı unutmayın.

AYRICA ;

Hamburg Almanya

Sternschanze ; 1970’lerin alternatif sahnesinin bir parçası olan Sternschanze, popüler barlar, rahat restoranlar ve havalı müziklerle doludur. Bir zamanlar Tivoli-Tiyatrosu olan, şimdiyse ödeyebildiğin kadar öde etkinlikleriyle alternatif bir kültürel ve politik merkez olan grafiti kaplı duvarları herkesin zevkine göre değil ama canlı ve samimi bir yer. Arkasında bir kaykay parkı ve yanında bir tırmanma duvarı var. Yaz aylarında Schanzenpark’ta açık hava Schanzenkino sineması şeklinde daha rahat bir eğlence var. Ortadaki bir tepede yer alan altmış metre yüksekliğindeki Schanzenturm su kulesinin odak noktası olan park, yerel halkın buluşmak için en popüler bir noktasıdır. 1910’da tamamlanan ve bir zamanlar Avrupa’nın en yüksek su kulesi olan bina şimdi bir otel olarak hizmet veriyor.

Bu bölge genel olarak güvenlidir, ancak geceleri, özellikle yalnız seyahat ediyorsanız, istasyonun etrafındaki alandan (çoğu şehirde olduğu gibi) veya parktan kaçınmayı tercih edebilirsiniz.

Blankenese Hamburg
Blankenese

Blankenese ; Eski bir balıkçı köyü olan Blankenese, Elbe Nehri’ne bakmaktadır. Burada, kıyı boyunca eşsiz bir manzara var. Ayrıca çoğu otele nehre bakıyor. Bölgede yapılacak da birçok şey var. Genel bir panorama için Treppenviertel’in basamaklarını tırmanın veya eski denizcilerin ahşap evlerini ve günümüzün şık villalarını keşfetmek için dolambaçlı sokaklarda dolaşın. BallinStadt müzesi, hala çok tartışılan bir konuyu, göç konusunu, burada ABD’ye göç etmeye odaklanarak yeniden ele alırken, Konzentrationslager Neuengamme, 1938’den 1945’e kadar burada faaliyette olan köle işçi kampının bir anıtıdır.

Aile tarafından işletilen Tierpark Hagenbeck, 1907’de açıldı ve vahşi hayvanların geniş çitlerle çevrili alanlarda serbestçe dolaşmasına izin veren dünyadaki ilk hayvanat bahçesi oldu. Diğer canlıların ihtiyaçlarını ve doğal dünyaya saygı duymanın neden bu kadar önemli olduğunu görüp anlayabilmemiz için her türlü ortam burada yeniden üretildi. Midilli gezintileri yaz aylarında popülerdir ve aynı yerde Tropen-Akvaryum da bulunmaktadır.

Blankenese’nin huzurlu ortamında Hamburg’da kalmak, banliyölerden birini tanımak için bir şans olacaktır. Bazı oteller pahalıdır, ancak daha düşük fiyatlar veya pansiyon bulmak mümkündür.

En Popüler ve En Merkezi Hamburg Otelleri

Aşağıdaki 6 otel, şehirdeki en ucuz oteller olmasa da, konaklama yapılabilecek, iyi konuk değerlendirme puanına ve güzel bir konuma sahip en uygun fiyatlı oteller. Ayrıca bu tesisler Hamburg’daki en çok rezervasyon alan tesislerden.

IntercityHotel Hamburg Hauptbahnhof

★★★★ (105€’dan başlayan fiyatlar – HAMBURG ŞEHİR MERKEZİ)

IntercityHotel Hamburg Hauptbahnhof
IntercityHotel Hamburg Hauptbahnhof

Hamburg’un tam kalbinde konaklamak istiyor ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız, şehirdeki en popüler otellerden biri olan IntercityHotel‘e göz atmak isteyebilirsiniz. Modern, şık ve zarif odalarıyla öne çıkan otel, 8+ konuk değerlendirme puanına sahip. Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en merkezi otellerden biri. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için TIKLAYIN ; IntercityHotel

Hampton By Hilton Hamburg City Centre

★★★ (120€’dan başlayan fiyatlar – Şehir merkezine 1 Km)

Hampton By Hilton Hamburg
Hampton By Hilton Hamburg City Centre

Hamburg’un en çok rezervasyon alan, şık ve modern otellerinden biri olan Hampton by Hilton, özellikle erken ve son dakika rezervasyon fırsatlarıyla adından söz ettiriyor. Otel, özellikle 2-3 ay öncesinden rezervasyon yapacaklar için çok uygun bir konaklama deneyimi sunuyor. Bu otelde 100€’nun altında bir fiyata da oda bulmak mümkün. Ancak fiyatlar genel olarak 110-160€ arasında değişiyor.

Otel Hamburg’un en ucuz oteli değil, fakat merkeze 15-20 dakika uzaklıkta oluşu, modern, şık ve zarif odaları, yüksek konuk değerlendirme puanı ve olanaklarına bakarak şehirdeki en uygun fiyatlı ideal otellerden biri diyebiliriz. Oteli incelemek veya güncel fiyatlara göz atmak için tıklayın ; Hampton By Hilton Hamburg

Hyperion Hotel Hamburg

★★★★★ (130€’dan başlayan fiyatlar – Şehir Merkezine 1.2 KM)

Hyperion Hotel Hamburg
Hyperion Hotel Hamburg

Hamburg’un en lüks otellerinden biri olan Hyperion, aynı zamanda en ucuz otellerinden biri. Şehirdeki en uygun fiyatlı 5 yıldızlı otellerden biri. Mükemmel konumu ve modern odalarıyla öne çıkan tesis, özellikle erken rezervasyon fırsat indirimleriyle uygun fiyatlı oluyor.

Aile odaları, barı, spa ve sağlık merkezi olan tesis uygun fiyatlı lüks otel arayanlara hitap ediyor. Oteli incelemek için tıklayın ; Hyperion Hotel Hamburg

Radisson Blu Hamburg

★★★★ (125€’dan başlayan fiyatlar – ST PAULİ BÖLGESİ – Merkeze 1.2 KM)

Radisson Blu Hamburg
Radisson Blu Hamburg

Hamburg şehrinde yükselen bu özel tasarım otel CCH Konferans Merkezi‘ne direkt bağlantılar sağlamaktadır. Bu şık otelde panoramik teraslı buhar banyosu ve sauna içeren bir fitness merkezi, zarif bir restoran var. 8+ konuk değerlendirme puanı ve geniş aile odalarıyla dikkat çeken otel, Hamburg’un gece hayatı bölgesi olan St Pauli’de merkezi bir konumda bulunuyor. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın ; Radisson Blu Hamburg

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten

★★★★★ (205€’dan başlayan fiyatlar – Hamburg Şehir Merkezi)

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten
Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten

Bu tarihi ve romantik otel, prestijli bir merkezi konum, 156 zarif konuk odası ve süit, bir dizi sofistike ortak ve yemek alanı, ayrıca geniş bir spa ve fitness alanı sunmaktadır. Servis net ve profesyonel. Nehir kıyısındaki muhteşem konumu sayesinde Hamburg’un öne çıkan cazibe merkezlerinin büyük bir bölümüne de yürüyerek gidebilirsiniz. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın ; Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten

The Fontenay

★★★★★ (285€’dan başlayan fiyatlar – Merkeze 1.5 KM)

The Fontenay Hamburg
The Fontenay

Mimari açıdan şehrin en gösterişli otellerinden biri olan The Fontenay, Hamburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek ultra lüks otellerden. Alster Gölü’nün kıyısında güzel bir konumda yer alan otel, sonsuzluk havuzlu spasıyla da ünlü. Oteli incelemek veya güncel fiyatlara göz atmak için tıklayın ; The Fontenay

BENZER İÇERİKLER